Наши товары
Наши новости
Стоимость газобетона Аэрок увеличится на +48 грн /1 м3 с 01 марта 2021

Администрация завода Аэрок приняла решение поднять цену газобетона на +48 грн за 1 м3. Ориентированная стоимость газобетона составит 1740 грн с 1 марта 2021.

Газоблок дорожает 01.07.2020 на +48 грн

01.07.2020 года произойдет очередное подорожание газоблок Аэрок.

корзина
0 товар(ов) - 0.00 грн.
Ваша корзина пуста

Відкрився завод Газобет (Gazobet) в м. Тернопіль. Купити газоблоки від нового виробника

  • 0
 

Свіжі новини для будівельників Західного регіону! Хочемо повідомити що тепер придбати газоблоки буде ще вигидніше, оскільки на початку грудня 2017 року почне працювати, в повному значенні цього слова, — високотехнологічний, новий завод ніздрюватого бетону Газобет Тернопіль. Головною ознакою даного виробника буде висока якість на рівні з такими європейськими флагманами як H+H, Ytong, Aeroc, Solbet. Щоб підвищити популярність свого бренду Газобет створить привабливі ціни на будівельні блоки та надасть лояльні умови для доставки блоків в Тернопіль, Львів, Луцьк, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці, Рівне, Ужгород й інші міста та області.

Що варто знати про Gazobet (газбет) Тернопіль?

Виготовлення газобетону починатиметься з відбору високоякісного цементу, піску, вапна та алюмінієвої пасти (забезпечує пористу структуру). Далі ці інгредієнти у правильних пропорціях з додаванням води відповідно до технологічної формули перемішуються. Потім суміш на певний проміжок часу заливається в спеціальні форми, після чого розрізається на потрібну кількість одиниць. На останньому етапі блоки газобет Тернопіль надходять до автоклавів з метою їх подальшої термообробки. Завдяки діючій технічній лабораторії заводу здійснюється контроль як вхідної сировини, так і кожної готової партії ніздрюватого бетону Gazbet. Потужність заводу дозволяє виготовляти 700 м3 за добу (або 255 500 м3 на рік).

Газоблоки  газобет будуть розміщуватись на міцних європіддонах та упаковуватися в термозбіжну плівку характерного синього кольору. Окрім того, газоблоки будуть закріплені безпосередньо до піддону двома стропами білого кольору. Це дозволить звести до мінімуму можливі зсуви газобетону при транспортуванні на значні відстані.

Розміри газобет газоблок Тернопіль

Як повідомив завод розміри газобет (gazobet) для зовнішніх стін будуть 300х240х600 мм, 350х240х600 та ін. Блоки для внутрішніх перегородок починатимуться від 80х240х600. Акцент планується також зробити на більш популярних розмірах 100х240х600. Висота газобет буде виключно 240 мм, висота 600, а ширина 200, 300, 350, 400 мм. Плотність бетону д400-д500.

Головні властивості Gazobet:

1) Теплоізоляційність матеріалу. Стіни з даного будматеріалу краще утримують тепло та не пропускають холод. В свою чергу це дозволить економити кошти на опаленні приміщення.

2) Захист від накопичення води. Хоча газобетон — це пористий матеріал, але завдяки тому що капіляри всередині його структури перериваються сферичними порами вода починає висихати не проникаючи у весь об'єм блоку.

3) Висока міцність. Якщо дотримуватися загальноприйнятих правил кладки, то стіни з газоблоків Тернопіль будуть довговічними цілі десятиліття.

4) Низький показник зсідання матеріалу. Зсідання газбет дорівнює трохи менше ніж 0,03% (або 0,3 мм) на 1 метр.

5) Простота обробки та монтажу. Кладку блоків можна здійснювати власноруч без залучення найманих робітників. Достатньо ознайомитись з вичерпним списком літератури ти переглянувши відео по укладанню газоблоків на YouTube.

6) Пожежостійкість. Газобет належить до найбільш негорючих матеріалів та має показник вогнестійкості А1.

7) Безпечність для здоров'я людини. Цей будматеріал не містить шкідливих речовин, оскільки виготовлений з натуральних природних компонентів.

 

Окремо слід виділити й додаткові переваги цього будматеріалу. В першу чергу — це швидкість укладання, що у 8 разів вища, ніж цегли. Рівність зовнішньої поверхні в поєднанні з легкістю конструкції дозволить суттєво заощадити як на оздоблювальних стінових матеріалах так і на масивності фундаменту. Газоблоки монтуються на спеціальну клеючу суміш товщина шву якої становить 3-5 мм, що запобігатиме створенню містків холоду в самій кладці.

Де купити газоблок газобет Тернопіль?

Ми реалізуємо продукцію даного бренду без передплати. Ціна газобет Тернопіль визначається в залежності від об'ємів замовлення. Дізнатись про умови слід на нашому сайті або за телефоном +38 (098) 557-93-93. Купити газобет розміри можна в Тернопіль, Львів, Станіславів, Самбір, Борислав, Дрогобич, Івано-Франківськ, Коломия, Ужгород, Стрий, Луцьк, Рівне, Чернівці, Кам'янець-Подільський, Калуш, Мукачево, Нововолинськ, Ковель, Хмельницький та інші населені пункти Західної України. Актуальність даного газобетону цілком ймовірно зростатиме й в Києві, Черкасах, Житомирі, Кіровограді, Вінниці та ін. Ми радимо замовити gazobet у дилера, оскільки ціна на будівельні блоки в такому разі буде нижчою, ніж на заводі.

Адреса заводу Газобет (Gazobet): м. Тернопіль, вул. Промислова, 30

Оставить отзыв
Ещё никто не оставил комментарий к записи.
Оставить комментарий

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.33.2 (Commercial license) (opencartadmin.com)