Наши товары
Наши новости
Стоимость газобетона Аэрок увеличится на +48 грн /1 м3 с 01 марта 2021

Администрация завода Аэрок приняла решение поднять цену газобетона на +48 грн за 1 м3. Ориентированная стоимость газобетона составит 1740 грн с 1 марта 2021.

Газоблок дорожает 01.07.2020 на +48 грн

01.07.2020 года произойдет очередное подорожание газоблок Аэрок.

корзина
0 товар(ов) - 0.00 грн.
Ваша корзина пуста

Вартість будівництва будинку з цегли

  • 25 октября 2019 в 17:10:33
  • Комментарии :0
  • Просмотров: 942
  • 0
 

У сфері індивідуального будівництва лідируючі позиції займають цегляні будинки. І це не дивно, адже даний будівельний матеріал має достатню міцність, надійність, довговічність і найголовніше - він екологічно чистий. Саме тому більшість приватних забудовників вибирають саме цеглу для зведення стін свого будинку. Але на будівельному ринку України є багато різновидів цегли, що відрізняються технічними і експлуатаційними характеристиками. З нашої статті ви не тільки дізнаєтеся про ціну різних видів каменів, але і знайдете короткі характеристики кожного виду цегли, її особливості застосування, переваги і недоліки.

Різновиди матеріалу

Щоб зрозуміти, яка цегла краща для будівництва будинку, необхідно розглянути властивості і її характеристики. Основою для виготовлення більшості видів цегли служить глина. Її замішують з водою в необхідній консистенції, додаючи різні добавки і присадки. Після формування виробів вони висушуються при температурі 200 ° С. Потім матеріал піддається випалу в печі при більш високих температурах, тобто спікається до керамічного стану. Саме тому такий вид цегли називається керамічний. Без випалу камінь-сирець не має тих високих технічних характеристик, які властиві готового виробу.

Однак є види цегли, які виготовляються не з глини. Наприклад, для виробництва силікатної цегли використовується кварцовий пісок і вапно. Те ж, саме можна сказати про гіперпрессованну цеглу, в її складі теж немає глини. По суті, вона являє собою міцний камінь.

При будівництві цегельного будинку для зведення його різних конструктивних частин можуть використовуватися такі види каменів:

Червоний керамічна цегла (рядовий).
Облицювальна керамічна камінь.
Силікатні вироби.
Гіперпрессованні матеріали.
Клінкерна цегла.

Рядові керамічні елементи

Будівництво стін цегляного будинку найчастіше виконується саме з цього матеріалу. Всім знайомий червоний глиняний керамічний камінь. У продажу можна знайти одинарні елементи з розмірами 25 см х 12 см х 6,5 см, полуторні вироби з габаритами 25 см х 12 см х 8,8 см, а також подвійні блоки з товщиною 13,8 см.

Також ці елементи бувають повнотілі і пустотілі. Ціна повнотілої цегли трохи вища, оскільки для її виготовлення потрібно більше матеріалу. Поверхня виробу може бути ребристою для кращого зчеплення з розчином або шорсткою.

Якщо ви хочете знати, з якої цегли краще будувати будинок, то повнотілі елементи більше підходять для зведення несучих конструкцій (стін, колон, фундаментів), оскільки їх міцність і несуча здатність вища. Що ж стосується пустотілого каменю, то він зазвичай застосовується для облаштування несучих стін і перегородок, а також може виступати в ролі заповнення стін в каркасному житловому будівництві.

Ціна матеріалу - 0,17-0,19 у.о. / шт. Пустотілі камені дешевші. Подвійний керамічний блок можна купити за ціною 0,19-0,26 у.о. за штуку.

Облицювальні елементи

Якщо будинок мурується з рядової цегли, то для додання споруді краси її краще обкласти лицьовою цеглою. Якщо до зовнішнього вигляду рядового каменю не ставлять високі вимоги, то у облицювальних виробів дуже важливий їх зовнішній вигляд. Камінь повинен бути гладким, без сколів і тріщин. Крім цього, важливі задані геометричні розміри і правильна форма виробів.

Крім цього, даний різновид через високі експлуатаційні характеристики з успіхом застосовується для зведення несучих конструкцій, фундаментів, важких огорож і при виконанні реставраційних робіт.

Будівництво фасадів і деяких конструктивних частин будинку вигідно вести з лицьового каменю через його численні переваги:

Виріб не схильний до вицвітання.
У продажі можна знайти цеглу різного відтінку і фактури, що значно розширює декоративні можливості матеріалу.
- Невисокі показники водопоглинання (6-14%) роблять її ідеальним облицювальним варіантом.
- Виріб може витримувати до 50 циклів перемінного заморожування і відтавання.
- Низька теплопровідність (0,3-0,5) гарантує збереження тепла в будинку.
- Досить висока міцність (1300-1460 кг на м³) дозволяє застосовувати матеріал для виготовлення несучих конструкцій будинку.

Але якщо порівнювати керамічний камінь з його силікатним побратимом, то будівництво рядових стін з нього вести економічно не доцільно, оскільки вартість спорудження будинку з лицьової цегли вийде дуже весока. Цей виріб більше підходить для облицювання будівлі і кладки окремих конструктивних її частин.

Також варто знати, що є два види облицювальних виробів:

1) Декоративний або фактурний блок, який використовується при облицюванні стін будинку, для виготовлення красивих огорож і в оздобленні інтер'єрів.

2) Фасонні вироби різноманітної конфігурації, з яких можна робити декоративні деталі фасадів, стовпчики, колони, арки, карнизи, пілястри, альтанки.

Також вони підходять для оздоблення стін в інтер'єрі й декоративного оформлення камінів.
Вартість облицювальних стінних виробів знаходиться в межах 0,2-0,9 у.о. за одну цеглину.

Силікатні вироби

Оскільки технологія виготовлення цього типу будматеріалів для мурвання не передбачає випалу, то її ціна найприйнятніша серед штучних стінових виробів. Саме тому зведення коробки будинку обійдеться дешевше всього.

Силікатна цегла на 90% складається з кварцового піску і на 10% з вапна і різних добавок. Її твердіння відбувається за рахунок хімічної реакції в ході гасіння вапна. Щоб прискорити процес твердіння, використовується пропарювання в автоклаві під тиском при температурі 200 ° С.

Силікатна цегла також буває рядовою і лицьовою, повнотілою і порожнистою, полуторною і одинарнаю. Крім цього, є елементи з гладкою і рустифікованою поверхнею.

Серед плюсів цього матеріалу варто перерахувати наступне:

-З неї можна будувати споруди необмеженої поверховості, оскільки міцність матеріалу дуже висока і виготовляється в межах 75-300 марки.
- Великий асортимент кольорів і фактур поверхні дозволяє отримувати красиві будівлі.
- Прийнятна ціна - найважливіша перевага для багатьох приватних забудовників.
- Камінь має високі звукоізоляційні властивості.

Протое, цей матеріал дуже гігроскопічний, тому його не можна використовувати для кладки фундаментів, цокольних поверхів і гідротехнічних споруд.
Через високу щільність дана цегла має підвищену теплопровідність (0,39-0,8), тому стіни будинку повинні додатково утеплятися або бути досить товстими. В результаті вам доведеться робити масивний фундамент, що не дозволить заощадити на будівництві. Саме тому даний матеріал краще використовувати для облаштування внутрішніх стін і перегородок, а також облицювання будівлі. Але монтувати монолітні зовнішні стіни з нього невигідно.

- Силікатний камінь не любить хімічних впливів і підвищених температур, тому він не підходить для кладки печей.
- Невисока щільність, яка знаходиться в межах 1500-1950 кг / м³.
- Низька морозостійкість - всього 15-50 циклів. Тому ваш будинок не буде стояти так довго, як вам хотілося б.
- Ціна силікатної рядового каменю становить 0,11-0,16 у.о. за одину штуку. Що стосується її облицювального силікатного побратима, то її можна купити за цінами в межах від 0,2-0,6 у.о. за штуку.

Гіперпресована цегла

Щоб вирішити, з якої цегли будувати будинок, варто вивчити властивості і особливості гіперпресованих виробів. По суті, це не цегла, а бетонний камінь, оскільки в його складі немає глини. Це виріб на 85% складається з вапняку, 10% його складу займає цемент і лише 5% припадає на частку барвника. Матеріал виготовляється методом напівсухого гіперпресування. За характеристиками вироби не поступаються своїм керамічним побратимам.

Як правило, така цегла використовуються для облицювання стін будівель, цокольних поверхів, обробки камінів і печей, а також в якості декоративного оздоблення інтер'єрів.

Це дуже хороший будівельний матеріал, оскільки має цілу низку переваг:

Значна морозостійкість (150-300 циклів) роблять його особливо довговічним і міцним.
Низьке водопоглинання (не більше 6%) сприяє тому, що цеглу можна використовувати в умовах підвищеної вологості.
Велике розмаїття кольорів та фактур цього виробу гарантує ефектний і презентабельний вигляд фасаду будинку.
Залежно від використовуваних добавок міцність матеріалу може бути в межах 1000-4000 кг / м³.
У цього виробу є великий недолік - висока ціна в порівнянні з керамічною цеглою. Тому використовувати її для рядової кладки стін марнотратно і невигідно, оскільки зведений будинок буде коштувати дуже дорого. Також до мінусів можна віднести високу теплопровідність матеріалу, яка дорівнює 0,43-0,9. Гіперпрессовану цеглу ви можете придбати за ціною від 0,29 до 0,38 у.о. за штуку.

Клінкерна цегла

Цей будівельний матеріал виробляється з особливої вогнетривкої глини в процесі випалу при температурі вище 1200 ° С. Вона набуває високу щільність і стає монолітною. Завдяки використанню спеціальних добавок у продажу є елементи різнних кольорів. Також можна придбати вироби з рельєфною поверхнею для облицювання стін будинку.

Клінкерна цегла буває одинарною, полуторною і подвійною. Вона використовується для облицювання будинку, оздоблення печей, кладки парканів, огорож, обмуровування зовнішніх димарів, також матеріал підходить для облаштування садових доріжок, барбекю і вуличних печей.

Володіє наступними корисними властивостями:

Підвищена щільність і міцність гарантують тривалий термін експлуатації, який доходить до 100 років.
Висока морозостійкість (до 100 циклів), низьке водопоглинання, стійкість до хімічного впливу значно розширюють сферу використання матеріалу.
Високі естетичні показники.
Завдяки великій кількості кольорів і фактур ви без особливих зусиль зможете обрати камінь для оздоблення будинку зовні або всередині.

Матеріал має високі звукоізоляційні характеристики.
З клінкерної цегли можна побудувати паркани, колони, арки, альтанки, декоративні елементи фасадів, використовувати в інтер'єрі і для обробки камінів. Висока міцність матеріалу (2100 кг / м³) дозволяє використовувати її для кладки несучих конструкцій будинку (фундаментів, колон).

До недоліків варто віднести те, що клінкер є найдорожчим видом цегли. Крім цього, матеріал володіє високою теплопровідністю через свою високу щільність, тому при облицюванні будинку цим каменем потрібно закласти додаткове утеплення. Клінкерна цегла коштує від 0,46 у.о. до 1,6 у.о. за штуку.

Оставить отзыв
Ещё никто не оставил комментарий к записи.
Оставить комментарий

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.33.2 (Commercial license) (opencartadmin.com)