Наши товары
Наши новости
Стоимость газобетона Аэрок увеличится на +48 грн /1 м3 с 01 марта 2021

Администрация завода Аэрок приняла решение поднять цену газобетона на +48 грн за 1 м3. Ориентированная стоимость газобетона составит 1740 грн с 1 марта 2021.

Газоблок дорожает 01.07.2020 на +48 грн

01.07.2020 года произойдет очередное подорожание газоблок Аэрок.

корзина
0 товар(ов) - 0.00 грн.
Ваша корзина пуста

Який утеплювач краще купити для цегляних стін будинку

  • 25 октября 2019 в 15:55:28
  • Комментарии :0
  • Просмотров: 1773
  • 0
 

Сучасні умови життя змушують кожного власника будинку задуматися над питанням утеплення цегляної стіни зовні. Це допоможе забезпечити додаткову економію енергоресурсів для обігріву приміщення.

Чому саме цегляної стіни? Значна частина будинків будувалася і будується з цього матеріалу, тому утеплення цегляних стін зовні актуально завжди.

Більшість фахівців акцентує увагу на необхідності зовнішнього утеплення цегляної стіни. Це пов'язано з перебуванням точки роси, в якій відбувається утворення конденсату. Саме зовнішня теплоізоляція будинку дозволяє змістити цю точку так, щоб уникнути появи цвілі і грибка всередині приміщення.

Якщо цегляний будинок утеплений зовні, стіни залишаться сухими і теплими, при цьому площа приміщення не буде зменшена, що важливо для невеликих будівель.

Які матеріали можна використовувати?

Практично всі представлені на ринку матеріали для утеплення стін зовні мають хороші показники теплоізоляції, але відрізняються за ціною, технологією монтажу, рівнем вологостійкості, паропроникності і теплопровідності.

Пінополіуретан у вигляді спіненої рідини в основному використовують для утеплення горищних приміщень, дахів, так як рідкий склад важко піддається формуванню потрібної ширини і конфігурації, а це вкрай важливо для теплоізоляції стін.

Щоб використовувати пінополіуретан для фасадів, потрібно спорудити каркас із зовнішнім вітрозахистом і виконувати заливку розчину в цю конструкцію.

Утеплення таким матеріалом дає можливість не тільки зменшити вихід тепла назовні, але і захистити стіну від впливу навколишнього середовища.

Основні переваги пінополіуретану:

- Особливості укладання дають можливість домогтися повної відсутності швів і, відповідно, шляхів для проникнення холоду всередину.
- Товщина матеріалу одна з мінімальних, але теплоізоляцію має максимальну.
- Через те, що пінополіуретан рідкий, завжди є можливість заповнити всі важкодоступні місця.
- Має абсолютно безпечні і екологічно чисті компоненти.
- Гарантія на утеплювач до 50 років.
- Монтаж виконується в найкоротші терміни.
- Утеплення цим матеріалом може виконуватися в будь-який час року.

На сьогоднішній день для утеплення цегляного будинку зовні своїми руками часто використовують мінеральну вату. Вона дозволяє уникнути промерзання стін в холодну пору року.

Для її монтажу необхідно попередньо спорудити каркас. Підійдуть дерев'яні рейки, металеві профілі.

Використання мінеральної вати для утеплення зовнішніх стін має ряд переваг:

- Високі показники не тільки теплоізоляції, але і звукоізоляції.
- За допомогою мінеральної вати можна заповнити всі порожнечі, наявні в стіні.
- Матеріал не горить, не схильний до дії високих температур.
- Монтаж може виконуватися в різних температурних умовах.
- Використовується для утеплення зовнішніх, і внутрішніх стін.

Але цей матеріал має свої недоліки. Мінеральна вата при високих температурах виділяє формальдегід, який шкідливий для здоров'я людини.

А ось утеплення пінопластом цегляного будинку проводиться з використанням спеціальної клеючої суміші та дюбелів. Вибір кріплення буде залежати від якості стіни. Якщо на ній виявлені відколи, тріщини, то рекомендується спочатку застосовувати клей, щоб заповнити ці щілини.

Основними перевагами матеріалу є:

- Висока щільність.
- Простота монтажу, так як випускається в плитах певного розміру.
- Невисока вартість.
- Стабільна форма.
- Може застосовуватися для нанесення мокрої штукатурки.
- Не схильний до впливу атмосферних явищ.
- Основним недоліком цього матеріалу є один з найнижчих показників теплоізоляції.

Способи утеплення

Коли матеріал для роботи вже обраний, виникає питання, як утеплити цегляний будинок зовні і яку з існуючих систем вибрати.

Система «мокрий фасад». Ця методика підходить для утеплення цегляного будинку пінопластом. Якщо є можливість виконати роботи самостійно, то наведена нижче інструкція допоможе в цьому:

1) Спочатку необхідно візуально оглянути стіни будинку, оцінити стан кладки, фасад очистити від забруднень;
2) Перед утепленням цегляні стіни обов'язково обробляють ґрунтовкою глибокого проникнення, що дозволить забезпечити максимальні показники зчеплення клею і стіни;
3) На пінопласт наносять шар клею для зовнішніх робіт і притискають до стіни.

Порада професіонала: утеплення за методом «мокрий фасад» починайте з кута будівлі від низу до верху. Щоб всі плити лягали відповідно до рівня, рекомендується прикріпити оцинкований кутик по периметру будинку. Для надійності можна використовувати спеціальні дюбелі тарілчатого типу, якими пінопласт кріпиться до стіни. Коли вся стіна закрита плитами, зверху необхідно закріпити армовану сітку і на неї накладати фасадну штукатурку. 

Після висихання можна виконувати фарбування.

Утеплення під сайдинг або інше покриття. Цей метод підходить для укладання мінеральної вати, так як її властивості припускають подальше закриття щільним будівельним матеріалом. При монтажу необхідно виконати наступні роботи. Цегляну стіну обклеюють паробарʼєром, який необхідний для запобігання контакту вологи з пароізоляцією. Потім збирають каркас з дерев'яних рейок або металевих профілів. Якщо каркас дерев'яний, його необхідно обробити засобами від гниття і цвілі. Всі пустоти що утворилися в каркасі заповнюють мінеральною ватою. Для кріплення можна використовувати скоби з будівельного степлера. Зверху встановлюють ще один каркас, на який буде укладатися пароізоляційна плівка і кріпитися оздоблювальний матеріал для зовнішніх робіт, наприклад, сайдинг.

«Тепла» штукатурка. Сучасним способом утеплення фасадів будівель стало застосування «теплої» штукатурки. Матеріал має хороші властивості: пропускає пар і вологу, додатково ізолює звуки. Основною перевагою є пожежна безпека. Цей метод в основному застосовується при зведенні нових будівель, так як фасади старих будинків не завжди можуть витримати велику вагу утеплювача. Основною вимогою до застосування такого способу є посилення фундаменту. Крім того, нанесений шар утеплювача не повинен перевищувати 5 см.

Сучасні термопанелі

Цей утеплювач все більше завойовує популярність на будівельному ринку, так як поєднує в собі і теплоізоляцію, і облицювальний матеріал. Сама термопанель складається з двох шарів:

1) пінополіуретану різної товщини;
2) клінкерної плитки - зовнішнього шару.

Матеріал легко монтується, має багату кольорову гаму, термін служби не менше 50 років, екологічну чистоту і мінімальну вагу, завдяки чому його можна використовувати і в нових будинках, і в будинках, побудованих 50 і більше років тому.

Сьогодні вкрай важливо боротися за тепло в своєму будинку будь-якими сучасними методами. Для цього є всі необхідні складові: будівельні матеріали на ринку, інструкції по самостійному проведенню робіт, поради професіоналів. Головне - захотіти.

Оставить отзыв
Ещё никто не оставил комментарий к записи.
Оставить комментарий

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.33.2 (Commercial license) (opencartadmin.com)