Наши товары
Наши новости
Стоимость газобетона Аэрок увеличится на +48 грн /1 м3 с 01 марта 2021

Администрация завода Аэрок приняла решение поднять цену газобетона на +48 грн за 1 м3. Ориентированная стоимость газобетона составит 1740 грн с 1 марта 2021.

Газоблок дорожает 01.07.2020 на +48 грн

01.07.2020 года произойдет очередное подорожание газоблок Аэрок.

корзина
0 товар(ов) - 0.00 грн.
Ваша корзина пуста

З чого краще побудувати будинок: газобетон чи ракушняк.

  • 16 октября 2019 в 11:43:19
  • Комментарии :0
  • Просмотров: 808
  • 0
 

Будівельники, котрі планують зведення будинку для своєї родини, в першу чергу, задаються основним питанням - «З чого, або з якого саме будівельного матеріалу найкраще побудувати ідеальний для проживання будинок?». З точки зору використовуваних корисних характеристик ідеальний будинок - це споруда, побудована з такого стінового будматеріалу, який практично позбавлений недоліків міцності, тепловтрат, морозостійкості та ін.

Поняття «ідеальний будинок» включає в себе не тільки високу точність геометрії і фізико-технічних характеристик стінового матеріалу, але і його екологічну безпеку, що оберігає його мешканців від негативного впливу різних мікроорганізмів. Крім цього, одним з основних бажань всіх забудовників є отримання одиниці житлової площі за меншу вартість, тобто виконання будівництва з таких будівельних матеріалів, які при цьому володіли б невисокою ціною і відмінними експлуатаційними характеристиками.

З усіх наявних в даний час на сучасному будівельному ринку матеріалів такими властивостями володіють ракушняк, камка, спучений перліт і газобетон. Зупинимося на кожному з цих будівельних матеріалів більш детально.

Ракушняк представляє собою натуральний камінь, до складу якого входить вапняк, роздроблені або цілі раковини молюсків. Блоки з ракушняка мають невелику вагу і відмінні теплоізоляційні характеристики, так як містять багато пустот. Крім цього вони легко піддаються механічній обробці, відрізняються виключною екологічною безпекою, а тому не здійснюють негативного впливу на навколишнє середовище і людину. Будинок, побудований з ракушняка дозволяє економити теплову енергію і кошти на подальшій його експлуатації. Ракушняк виготовляється як у вигляді плитки для внутрішнього і зовнішнього облицювання, так і великоформатних каменів для зведення стін.


Окремо слід відзначити ряд позитивних якостей ракушняку:

1) Низька об'ємна вага;
2) Оптимальна морозостійкість;
3) Висока пористість завдяки якій будинки побудовані з нього завжди сухі і теплі;
4) Відсутність гризунів в будинку з ракушняку;
5) Чудова стійкість до радіації — це єдиний в світі матеріалом природного походження, що має відштовхуючі радіацію властивості;
6) Природний фільтр, він здатний утримувати практично будь-яке забруднення.

Ракушняк, що представлений на будівельному ринку за кольорами ділиться на жовтий, який має межу міцності від 5 до 15 кг / см2, і білий, з межею міцності 15 - 25 кг / см2. Для того щоб підвищити міцність і збільшити його довговічність в наших, досить жорстких, погодних умовах фахівці рекомендують проводити обробку зовнішньої поверхні стіни спеціальними гідрофобізуючими розчинами.

Камка — це утеплювач у вигляді прошивних матів, що складаються з органічної сировини. Як правило, камку виробляють з зостери, морської трави, що дуже поширена в акваторії Чорного моря. Основну масу зостери складають листя з невеликою кількістю довгих стебел (від 0,20 до 1 метра). Від неї пахне морем, вона має коричнево-зелений колір. Вологість зостери в повітряно-сухому стані становить близько 15%.

Зостера по ряду своїх параметрів нагадує звичайну деревину а, отже, має непогані теплоізоляційними характеристиками. Основна відмінність зостери від деревини - вона абсолютно не піддається процесу гниття. Крім цього, завдяки високому вмісту солей кальцію, вона має високу стійкість до руйнування з боку комах і гризунів.

Даний теплоізоляційний матеріал не схильний до горіння, при тлінні він не виділяє будь яких шкідливих або токсичних речовин. Ряд проведених досліджень дозволили встановити, що камка практично не поступається за своїми основними характеристиками (горючості, щільності, теплопровідності, жорсткості) сучасним неорганічним (синтетичним) утеплювачам. Крім цього мати з морської трави перевершують їх в екологічності, стійкості до різних механічних руйнувань, а також і за ціною.

Теплоізоляційний матеріал з морської трави виробляється у вигляді матів, прошитих капроновою ниткою з розміром осередку 80х80 мм. Він ідеально підходить для утеплення стін, стель, дахів, а також підлог в житлових приміщеннях. Крім цього морські водорості мають досить високий відсоток сорбційного зволоження, що забезпечує оптимальну вологість для проживання в такому приміщенні. Поряд з цим камка здатна постійно насичувати повітря всередині будинку йодом, який міститься у водоростях, тим самим надаючи сприятливий вплив на роботу щитовидної залози людини.

Спучений перліт представляє собою високоефективний пористий матеріал, який отримують в результаті спеціальної термічної обробки вологонасиченої алюмосилікатної перлітової породи. Завдяки ряду своїх унікальних фізико-технічних властивостей, він знайшов широке застосування в багатьох галузях промисловості, в тому числі і в будівництві.

Спучений перліт як теплоізоляційний матеріал існує виробляється як:

1) Засипна термоізоляція;
2) Готові стінові вироби;
3) Перлітові плити для підлог;
4) Перлітові плити для термоізоляції покрівлі;
5) Термоізоляція для басейнів, димоходів, трубопроводів,
штукатурки.

Вироби зі спученого перліту мають наступні переваги:

1) Низька теплопровідність,
2) Висока стійкість до грибка, цвілі, проникнення мурахів та інших різних паразитів;
3) Негорючість - перліт не містить горючих речовин, а також може перешкоджати поширенню вогню;
4) Висока вологостійкість;
5) Відмінні звукоізолюючі властивості;
6) Економічність;
7) Невисока вартість.

Газоблок - це штучний камінь, який відносять до різновидів пористого бетону. Він має рівномірно розподілені по всьому об'єму пори, тому здатний тривалий час утримувати тепле повітря. Також, пориста паропроникаюча структура (із закритими порами) дозволяє стінам «дихати».

Головними компонентами при виготовленні газобетону є: кварцовий пісок, цемент і спеціальний газоутворювач на основі алюмінієвої пудри або пасти. В якості наповнювача можуть бути використані шлаки, зола та інші відходи металургійного виробництва.

Газоблок володіє наступними незаперечними перевагами:

1) Чудова теплоізоляційність - теплопровідність блоків з газобетону знаходиться в межах від 0,09 до 0,12 Вт / (м * К), що нижче теплопровідності деревини (018). Газобетонна стіна завтовшки всього 30 см здатна забезпечити необхідне тепло в будинку без необхідності в додатковому її утепленні;
2) Висока міцність і надійність - газобетонні блоки можуть бути використані в якості матеріалу для зведення несучих стін. З плином часу стіни з газобетону «набирають» додаткову міцність;
3) Екологічність - газобетон є екологічним будівельний матеріал. Він нешкідливий для навколишнього середовища і людини, в процесі експлуатації не виділяє шкідливих і небезпечних речовин, не схильний до гниття;
4) Пожежна безпека - газобетон не підтримує горіння, під впливом високих температур він не виділяє шкідливих і токсичних речовин;
5) Ідеальність геометричної форми і висока точність лінійних розмірів;
6) Висока стійкість до морозів;
7) Відмінна паропроникність;
8) Досить висока несуча здатність;
9) Легкість механічної обробки (шліфування, порізка, підгонка навіть звичайним ручним інструментом);
10) Адекватна ціна.

Підводячи підсумок можна сказати, що найкращим рішенням при будівництві будинку, що володіє ідеальними для проживання властивостями, є комплексний підхід, який поєднує всі переваги вище розглянутих матеріалів, а саме - багатошарова стіна. Зовнішня частина такої багатошарової стіни може бути виконана з газобетонних блоків, внутрішня - з черепашника, а для заповнення простору між ними використана камка або перлітовий утеплювач. Такий будинок буде не тільки міцним, надійним і теплим, але і абсолютно безпечним для людини, ідеальним для проживання вашої родини.

Оставить отзыв
Ещё никто не оставил комментарий к записи.
Оставить комментарий

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.33.2 (Commercial license) (opencartadmin.com)