Наши товары
Наши новости
Стоимость газобетона Аэрок увеличится на +48 грн /1 м3 с 01 марта 2021

Администрация завода Аэрок приняла решение поднять цену газобетона на +48 грн за 1 м3. Ориентированная стоимость газобетона составит 1740 грн с 1 марта 2021.

Газоблок дорожает 01.07.2020 на +48 грн

01.07.2020 года произойдет очередное подорожание газоблок Аэрок.

корзина
0 товар(ов) - 0.00 грн.
Ваша корзина пуста

Газобетонні блоки початок будівництва, що потрібно знати

  • 16 октября 2019 в 16:46:37
  • Комментарии :0
  • Просмотров: 618
  • 0
 

Ніздрюватий бетон (газобетон), являє собою не що інше, як штучний камінь з рівномірно розподіленими по поверхні блоку порами. Саме завдяки такій структурі забезпечуються високі фізико-механічні властивості даного матеріалу. Технологія виконання будівельних робіт з використання газобетону, в порівнянні з іншими видами легких (пористих) бетонів, з року в рік стає все більш перспективною при зведенні приватних будинків і котеджів.

Будинки, побудовані з газобетонних блоків, мають високі теплофізичні властивості, вони здатні відмінно утримувати тепло. Крім цього висока пористість матеріалу забезпечує йому відмінну морозостійкість, так вода, перетворюючись при замерзанні в лід не руйнує його структуру. Газобетон є матеріалом з високою паропроникністю. Надлишкова волога швидко видаляється з приміщення через стіни, при цьому створюючи оптимальний мікроклімат всередині будинку.

Газобетонні блоки - це екологічно чистий і пожежобезпечний будівельний матеріал. Зведення будинків з газобетонних блоків є досить простим заняттям, що не вимагає залучення спеціальної вантажопідйомної та іншої техніки. Блоки дуже легко свердлити і різати. Дані процедури можна виконати не тільки електричним, але і звичайним ручним інструментом. В даний час будівництво приватних будинків з газобетонних блоків є найбільш оптимальним. Пористі бетони стали справжньою альтернативою багатьом традиційним стіновим будівельним матеріалам, вони мають досить високу міцність при порівняно невеликій вазі, при цьому відрізняються високою паропроникністю та низьким коефіцієнтом теплопроводності.

Перед початком робіт. Працювати з газобетонними блоками досить легко, виконання робіт кладки не вимагає великих фізичних навантажень і спеціального навчання. Для роботи з газобетоном вам буде потрібний наступний інструмент: рівень, міксер для змішування розчину з відповідною насадкою (його аналог), каретка та ковшик для нанесення розчину відповідної ширини, гумовий молоток для вирівнювання блоків, пилка для відрізання блоків (будь-якого виду - стрічкова, ручна), спеціальний рубанок або терка по газобетону (для вирівнювання поверхні кладки по швах), кутик (для виконання розпилювання блоків під прямим кутом).

Кладка газобетонних блоків виконується при температурі зовнішнього повітря в межах від +5 до +25 С. При виконанні робіт при низьких температурах рекомендується використовувати для монтажу блоків спеціальну суміш з протиморозними добавками, а при високих (в спеку) необхідно обов'язкове зволоження газобетонних блоків водою.

Зведення стін з пористого газобетону фахівці рекомендують виконувати на надійному і міцному фундаменті, виконаному у вигляді монолітної плити або мають монолітно-стрічкового типу. Звертаємо особливу увагу на те, що газобетонна кладка вимагає обов'язкового облаштування якісної горизонтальної гідроізоляції всього фундаменту. В якості гідроізоляційного матеріалу рекомендується використовувати спеціальні полімерно-цементні розчини або звичайний руберойд.

У разі якщо фундамент має деякі суттєві нерівності, то їх обов'язково необхідно попередньо вирівняти за допомогою цементно-піщаного розчину. У порівнянні зі звичайною цегляною кладкою укладання газобетонних блоків (особливо першого ряду) вимагає особливої ​​ретельності. Завдяки легкості обробки газобетонні блоки можна вирівнювати за допомогою ручного рубанка.

Розчин кладки для газобетонних блоків готується на основі спеціального сухої розчинної суміші. Приготування розчину здійснюється шляхом додавання сухої суміші в рекомендований виробником (вказано на упаковці) кількість води за умови постійного його перемішування. У процесі кладки необхідно стежити за тим, щоб клейовий розчин був однорідної консистенції, для цього його необхідно періодично перемішувати. Крім цього необхідно стежити за тим, щоб газобетонні блоки були встановлені на розчин не пізніше, ніж через 15 хвилин після його нанесення. Виступаючий зі шва клейовий розчин, на відміну від цегляної кладки, слід не розтирати, а акуратно видаляти за допомогою кельми.

Оставить отзыв
Ещё никто не оставил комментарий к записи.
Оставить комментарий

Powered by module Blog | News | Reviews | Gallery ver.: 4.33.2 (Commercial license) (opencartadmin.com)